Квалифицира ли се Бахрейн за световна купа?

Съдържание:

В мача във вторник, след първото полувреме без голове, Бахрейн установи преднина от 2-0 само в 10 минути през второто полувреме, преди да добави още две в 70-ата и 88-ата минута. …

Може ли Бахрейн да се класира за Световната купа?

Манама: Бахрейн два пъти се приближи до класиране за Световното първенство по футбол™, достигайки до междуконтиненталните плейофи в квалификациите за Германия 2006 и Южна Африка 2010, губейки от Тринидад и Тобаго и Нова Зеландия съответно.

Квалифицира ли се Ирак за Световното първенство?

2020-те – подновена надежда. Под ръководството на Катанец Ирак достигна до третия кръг на квалификацията за Световната купа на ФИФА 2022 с пет победи от осем мача, включително победа с 2-1 срещу Иран.

Коя страна винаги се е класирала за Световната купа?

Бразилия са единственият отбор, участвал във всички 21 турнира до момента, като Германия е участвала в 19, Италия в 18, Аржентина в 17 и Мексико в 16. на дата осем нации спечелиха турнира. Първите победители през 1930 г. са Уругвай; настоящите шампиони са Франция.

Кой играч има най-много световни първенства?

Роден Едсън Арантес до Насименто, човекът, който ще стане известен като Пеле, избухна на световната футболна сцена на 16-годишна възраст, превъзхождайки както за клубния отбор Сантос, така и за Бразилска национална страна. До края на кариерата си Пеле спечели три световни първенства на ФИФА с Бразилия, най-много победи на Световното първенство от всичкииграч.

Препоръчано:

Интересни статии
Имотите на брега добра инвестиция ли са?
Прочетете още

Имотът на брега добра ли е инвестиция? … Имотите на брега са склонни да ценят повече от къщите без излаз на море, така че ако намерите такава на добра цена, има вероятност да спечелите, ако и когато решите да продадете. Освен това, наемните цени за имоти на брега обикновено са по-високи и те винаги са много търсени.

Плъховете другари ли са във фермата за животни?

Гласуването беше взето веднага и беше прието с огромно мнозинство, че плъховете бяха другари. Имаше само четирима несъгласни, трите кучета и котката, за която впоследствие се разбра, че е гласувал и от двете страни.” Кои са другарите в Animal Farm?