Как Португалия се класира за осминафиналите?

Съдържание:

Съгласно правилото на УЕФА, първите два отбора във всяка група плюс четирите най-добри трети класирани отбора преминават в кръг от 16. Следователно, в случай на Португалия реми и Германия победа/равно, португалецът ще завърши трети с четири точки, но все пак вероятно ще се класира.

Квалифицирала ли се Португалия за осминафиналите?

Евро 2020: И Португалия, и Франция се класираха за последните 16, след като изиграха равенство 2-2 в четвъртък в Будапеща.

Как отборите се класират за осминафиналите?

В тегленето за осминафиналите, осемте победители в групите бяха поставени, а осемте подгласници в групата бяха непоставени. Поставените отбори бяха изтеглени срещу непоставените отбори, като поставените отбори бяха домакини на реванша. Отбори от една и съща група или една и съща асоциация не могат да бъдат изтеглени един срещу друг.

Как Португалия може да се класира?

Какво трябва да направят Роналдо и Португалия, за да се класират? Реми или победа срещу Франция в последния им групов мачще позволи на Португалия да се класира за осминафиналите. В случай, че Португалия загуби от Франция, те ще завършат трети в групата (при условие, че Унгария го направи не разстроен Германия).

Как Португалия се класира за нокаут?

ПОРТУГАЛИЯ: Действащите шампиони ще преминат през, ако избегнат поражение. Те ще завършат първи, ако спечелят, а Германия не. Португалия ще завърши четвърта, ако загуби, а Германия също загуби. УНГАРИЯ: Унгария ще премине, ако теспечели.