Спечелиха ли панди за боклук?

Съдържание:

The Trash Pandas продължиха победната си серия в събота вечер, побеждавайки Smokies със 7-1 за тяхната шеста поредна победа и само една победа от чистия резултат от шест мача Тенеси в сериала.

Панди за боклук спечели ли тази вечер?

The Rocket City Trash Pandas спечелиха първата си победа в четвъртък вечер! The Rocket City Trash Pandas спечелиха първата си победа в четвъртък вечер! The Trash Pandas загубиха първата игра на дабълхедър 6-3 в четвъртък вечер срещу Chattanooga Lookouts.

Ще играят ли панди за боклук през 2021 г.?

Rocket City Trash Pandas игри отложени поради случай на Covid-19 на противниковия отбор. Билетите могат да бъдат заменени за билет с равна или по-малка стойност за всяка бъдеща домашна игра на Rocket City Trash Pandas 2021, в зависимост от наличността.