Вегански ли са монтреалските франзели?

Вегански ли са монтреалските франзели?
Вегански ли са монтреалските франзели?
Anonim

Забележка за веганите – монреалските гевреци, за разлика от повечето нюйоркски гевреци, НЕ са вегански, тъй като съдържат яйца и мед.

Какво прави монреалските гевреци различни?

Автентичните монреалски гевреци се варят във вода с мед и в резултат са по-сладки от нюйоркските гевреци. Но по-голямата разлика е, че те са приготвени в фурни на дърва, което им придава по-хрупкава коричка и по-дълбок, по-богат вкус на коричка.

Могат ли веганите да ядат гевреци?

Основните франзели са вегански и се правят от брашно, вода, мая, захар, сол и понякога зеленчукови добавки. Все пак някои включват не-вегански съставки, като яйца, мляко, мед или L-цистеин. … Като цяло, с малко внимание към детайлите, можете да продължите да се наслаждавате на любимия си сутрешен или обеден геврек на веганска диета.

Кои марки гевреци са вегански?

Багели и английски мъфини

  • Cbblestone Bread Co. (…
  • Ener-G английски мъфини.
  • Food For Life Английски мъфини (всички вкусове)
  • Руди's Organic Bagery Bagels (всички вкусове)
  • Rudi's Organic Bakery English Muffins (всички вкусове)
  • Bagels Sara Lee (всички вкусове с изключение на меките и гладки разновидности)

Какво е геврек Montreal Spice?

Вдъхновен от емблематичните гевреци в Монреал, тази леко препечена подправка смесва бял и черен сусам, мак и ленено семе с пикантен лук и чесън. Предлага се и в нашия Всеки денВкусна колекция.

Препоръчано: